Ana Sayfa | İletişim | ENGLISH

BDF Serisi - BİYET ISITMA FIRINLARI

 

Uygun Sektörler   ALUMİNYUM    BAKIR-PİRİNÇ

BDF Serisi biyet ısıtma fırınlarımız aluminyum ve pirinç sektörü için kullanılabilir. Multi-nozzle tip yakıcılı tesis doğalgaz, LPG vb. tür gaz yakıtlar ile çalışmaya uygundur. Hidrolik/pnömatik tahrikli biyet dizgi ve yükleme düzeneği ile tesise sürekli manual veya otomatik olarak biyet yükleme imkanı vardır. Fırın, birbirinden bağımsız çalışabilen giriş ısıtma, ön ısıtma ve çok kademeli ana ısıtma bölümlerinden oluşur. Uygulanan reküperatif yanma kontrol sistemi sayesinde birim biyet başına enerji sarfiyatı rakiplerine oranla çok düşüktür. Çıkış bölümü hidrolik/pnömatik tahrikli olup manual veya otomatik olarak kontrol edilebilir. Tesise birlikte otomatik olarak çalışabilen prese yükleme makinası opsiyonu mevcuttur.

 

PLC kontrollü, manual veya tamamı otomatik olarak çalışabilen tesiste pyrometreler ile çok noktada hassas sıcak kontrolü yapılmaktadır. Bu sayede biyet baskı sıcaklığı daima istenilen seviyede tutulabilmektedir.

Ürün Broşürü

Ürün broşürünü indirmek için lütfen "BDF Serisi Ürün Broşürü" linkine tıklayınız.

Teknik Veriler

Talep edilen kapasiteye göre tasarım yapılmaktadır. Detaylı teknik bilgiler için lütfen Encotherm Teknik Ofisini   (+90 216 3134325) arayınız veya elektronik posta (info@encotherm.com) ile bilgi isteyiniz.

                           © Copyright 2007, Encotherm Endüstriyel Fırın Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi